Zapoznaj się z szerokim asortymentem na drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, antywłamaniowe. Zapraszamy.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

 Odpowiednio dobrane drzwi wewnętrzne oprócz podziału przestrzeni domu lub mieszkania nadają również wnętrzu styl. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz drzwi spełniające Twoje wymagania.

Drzwi zewnętrzne mają chronić nasz dom przed intruzami, powinny więc być solidne i wytrzymałe oraz mocno osadzone. Ich zadaniem jest też osłanianie przed wiatrem, deszczem, zimnem i hałasem. Muszą więc być szczelne, sztywne, nienasiąkliwe, ocieplone i dźwiękochłonne.
Drzwi zewnętrzne powinny być przy tym trwałe, tak aby zmiany temperatury, opady atmosferyczne i promieniowanie słoneczne nie niszczyły ich powierzchni i nie deformowały konstrukcji.

DRZWI ZEWNĘTRZNE – WEJŚCIOWE

Oferujemy Państwu Drzwi Zewnętrzne w 6 podstawowych liniach. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko w przystępnej cenie.

Wiemy, że to głos Klientów jest najważniejszy, bo tylko informacje od Klientów właśnie pozwalają nam spoglądać na naszą ofertę z ich perspektywy tak, że potrafimy najlepiej dostosowywać nasze wyroby oraz metody pracy do wymagań rynku. Naszym głównym celem jest dostarczenie naszym Klientom produktu, który zapewni im zadowolenie zarówno w momencie kupna jak i w trakcie późniejszej długiej i bezproblemowej eksploatacji.

Produkujemy drzwi zewnętrzne, stalowe, antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Stanowią one skuteczną ochronę zarówno przed włamaniem jak i zagrożeniami naturalnymi – w przypadku pożaru skutecznie zatrzymają dym i płomienie oraz pozwolą na sprawną ewakuację budynku. Nasze drzwi wejściowe odznaczają się trwałością materiałów, z jakich zostały wykonane, dzięki czemu są odporne na korozję i niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Prezentowane w naszej ofercie drzwi stalowe charakteryzuje również estetyczny wygląd, który można dopasować do bardzo różnych konceptów na design budynku.

SETTO to polski producent drzwi wejściowych, któremu mogą Państwo zaufać.

Dzięki naszemu doświadczeniu w branży stolarki okiennej stworzyliśmy produkt który spełnia najważniejsze cechy nowoczesnych i energooszczędnych drzwi zewnętrznych. Aby zapewnić odpowiednią energooszczędność, zastosowaliśmy w naszych drzwiach jako standard panele o grubości 44 i 64 mm oraz wkłady trójszybowe. Stosowane przez nas wysokogatunkowe surowce oraz nowoczesna technologia produkcji są gwarancją najwyższego komfortu użytkowania.

DRZWI WEWNĘTRZNE

Your Content Goes Here

Intenso Doors zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych od 2006 roku. Dziesięć lat aktywności firmy na rynku stolarki otworowej umożliwia naszej firmie dostarczanie produktu o wysokiej jakości i doskonałej estetyce.

Produkcja

Intenso Doors produkuje swoje wyroby w oparciu o wysoko zaawansowany park maszynowy. Daje to gwarancję wysokiej precyzji i powtarzalności która przekłada się na jakość skrzydeł i ościeżnic produkowanych przez naszą firmę. Skupiając się na dalszej poprawie jakości i skróceniu czasu produkcji,  zadbaliśmy o inwestycje w innowacyjne technologie oraz wysoko wykwalifi kowanych pracowników.

Oferta

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu najnowszą ofertę naszych drzwi wewnętrznych. Bogata oferta drzwi ramowych zaspokoi najbardziej wymagające gusta.

Firma PORTA projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie. W każdym wydaniu katalogu PORTA znaleźć można wyjątkowe nowości. Drzwi PORTA to również jakość i bezpieczeństwo. Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzają wysoki standard. Naszym powodem do dumy są drzwi techniczne, które swoimi parametrami i możliwościami dostosowywania pod konkretne inwestycje pozwalają architektom oraz samym inwestorom realizować nawet najbardziej odważne projekty. Do produkcji drzwi używamy komponenty dostarczane nam przed światowych liderów. Wsłuchujemy się w głos architektów. Robimy wszystko, aby drzwi PORTA odpowiadały na ich potrzeby projektowe.

Your Content Goes Here

Nasi Partnerzy

Korzystamy z doświadczenia i renomy firm produkujących okna, drzwi, rolety i bramy. Pracujemy tylko z najlepszymi. Bez opóźnień, bez problemów, bez nerwów.

Zaufaj najlepszym….postaw na PRESTIGE 2000.