Postaw na PRESTIGE 2000…

FIRMA GODNA ZAUFANIA

O NAS

DZIAŁALNOŚĆ NASZEJ FIRMY DATOWANA JEST NA 2000 ROK OD TEGO CZASU SYSTEMATYCZNIE FIRMA ROZWIJASIĘ INWESTUJE W SPRZĘT NOWEJ GENERACJI CO STAJEMY SIĘ BARDZIEJ KONKURENCYJNI NA RYNKU. FIRMA NASZA ZAJMUJE SIĘ USŁUGAMI SPRZĘTEM BUDOWLANYM TYPU KOPARKO-ŁADOWARKI, MINIKOPARKI, WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI BUDOWLANYMI W ZAKRESIE STAWIANIA BUDYNKÓW OD PODSTAW, JAK RÓWNIEŻ Z FIRMAMI BRUKARSKIMI. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDĄ PAŃSTWO RÓWNIEŻ SALON OKIEN, DRZWI ZEWNETRZNYCH, WEWNĘTRZNYCH , ROLET, BRAM GARAŻOWYCH. W OFERCIE POSIADAMY PRODUKTY RENOMOWANEJ FIRMY JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH I NAJLEPSZYCH W EUROPIE – DRUTEX. DZIAŁAMY NA TERENIE KRAJU JAK RÓWNIEŻ CZECHACH , NIEMCZECH, HOLANDII I JESTEŚMY OTWARCI NA WIELE INNYCH PROPOZYCJI, NASZ DOŚWIADCZONY PERSONEL ZAWSZE DOBRZE DORADZI I ZAPROPONUJE SKUTECZNE ROZWIĄZANIA.

Opinie o nas

„Zleciłem Firmie Prestige 2000 wykonanie okien do mojego nowego domu. Jestem mile zaskoczony jakością wykonania jak i profesjonalnym montażem. Firma bardzo profesjonalnie podeszła do zlecania.”

Jarosław K

„Jestem lokalnym developerem i z usług Prestige 2000 korzystam często. Wykanują dla mnie wykopy pod fundamenty, niwelacje terenu i przygotowanie pod kostkę brukową i chodniki. Pełen profesjonalizm. Polecam.”

Andrzej

Partnerzy

Korzystamy z doświadczenia i renomy firm produkujących okna, drzwi, rolety i bramy. Pracujemy tylko z najlepszymi. Bez opóźnień, bez problemów, bez nerwów.

Zaufaj najlepszym….postaw na PRESTIGE 2000.